Adwokat Kraków - sprawy karne

Prawo karne – kancelaria adwokacka – Mirosław Pałucki

Ofiary przestępstw oraz wypadków (m.in. drogowych) zmuszone są – mimo często złego stanu zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego – brać udział w postępowaniach przeciwko oskarżonym o umyślne lub przypadkowe działanie na ich niekorzyść. Bardzo ważne jest zapewnienie takim osobom jak największego wsparcia, by nie musiały samodzielnie walczyć o sprawiedliwość przed sądem. Nasi klienci nie zawsze jednak czują się na siłach, aby w pojedynkę dowodzić tego, że to nie z ich winy doszło do zdarzenia, dlatego udzielając nam pełnomocnictwa mogą być spokojni o kompleksowe zajęcie się daną sprawą. Adwokat zajmujący się sprawami karnymi przejmuje wówczas od korzystającej z jego usług osoby ciężar borykania się z gromadzeniem i analizowaniem wszelkiej dokumentacji, powoływaniem świadków czy zadawaniem im pytań przed wymiarem sprawiedliwości. Nasza specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam czynić to w taki sposób, by szanse na uzyskanie korzystnego dla klienta wyroku wzrosły. Do tej pory udało nam się tego dokonać w znacznej większości wszystkich spraw, w których uczestniczyliśmy od momentu powstania kancelarii, co nastąpiło w 1992 r.

Skuteczny adwokat w Krakowie – sprawy karne

Z pomocy specjalistów współtworzących nasz zespół korzystają bardzo często nie tylko ofiary przestępstw, ale również podejrzani lub oskarżeni o ich popełnienie. W takich sytuacjach bardzo ważne jest by działać szybko, dążąc do obrania słusznej strategii obrony, mającej na celu oczyszczenie ze stawianych klientowi zarzutów, pozwalając mu uniknąć poważnych konsekwencji prawnych w postaci m.in. wieloletniego pobytu w zakładzie karnym. Z tego powodu reprezentujemy ich na każdym etapie procesu karnego (jeśli zostanie on wszczęty), w sposób bezkompromisowy dążąc do jego zakończenia po myśli oskarżonego. Dopóki istnieje choćby cień szansy na odwrócenie przebiegu procesu, staramy się tego dokonać, na bieżąco informując naszych klientów o wszelkich o wszczynanych czynnościach.

Uczestniczymy w sprawach dotyczących najpoważniejszych przestępstw

Kancelaria adwokacka – Mirosław Pałucki świadczy swoje usług w zakresie prawa karnego zarówno osobom zamieszkałym w Polsce, jak i przebywającym poza jej granicami. Ponadto zajmujemy się sprawami karnymi nie tylko w chwili zgłoszenia się po naszą pomoc przez klienta, ale też z urzędu. Charakteryzuje nas przy tym wysoka skuteczność oraz pełne zrozumienie sytuacji, w której znajdują się tak ofiary przestępstw, jak i oskarżeni o popełnienie morderstwa, posiadanie i dystrybucję narkotyków, dopuszczenie się oszustwa czy spowodowanie wypadku drogowego.

Prawo karne nie ma dla nas tajemnic!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że adwokat w Krakowie, specjalizujący się w sprawach karnych, to osoba bardzo pożądana, dlatego już od dawna świadczymy swoje usługi, wykazując przy tym najwyższy poziom rzetelności i profesjonalizmu.

Formularz kontaktowy

Show Comments