Prawo cywilne Kraków

Prawo cywilne – kancelaria adwokacka w Krakowie – Mirosław Pałucki

Prawo cywilne to jedna z najbardziej rozbudowanych gałęzi prawa. Sprawy cywilne dotyczą niemalże wszystkich dziedzin życia społecznego. Sprawy cywilne to m.in.: sprawy z zakresu prawa spadkowego, sprawy o roszczenia wynikające z umów, odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych, konflikty związane z własnością nieruchomości. Często poszkodowani nie wiedzą, jak dochodzić swoich praw na drodze sądowej i często nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą taką drogę obrać. Skuteczny adwokat zajmujący się sprawą cywilną pokieruje odpowiednio czynnościami, aby osoba wnioskująca miała na swoich barkach jak najmniej problemów. Nasza specjalistyczna wiedza, fachowy zespół oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam prowadzić sprawy cywilne w taki sposób, by szanse na uzyskanie korzystnego dla klienta wyroku wzrosły. Do tej pory udało nam się tego dokonać w przeważającej większości wszystkich spraw, w których uczestniczyliśmy od momentu powstania kancelarii, co miało miejsce w 1992 roku. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszej skuteczności.

Adwokat, prawo cywilne – Kraków

Będąc pełnomocnikiem klienta oferujemy pomoc nie tylko w trakcie kolejnych rozpraw sądowych, ale także na każdym etapie postępowania. Przygotowujemy i formułujemy specjalistyczne wnioski, wykonujemy i analizujemy dokumentację oraz zajmujemy się szeregiem innych czynności, które nieraz mają kluczowe znaczenie dla pozytywnego dla klienta rozstrzygnięcia sprawy. Zawsze na bieżąco informujemy naszych klientów o wszelkich czynnościach, które podejmujemy i jesteśmy w ciągłym kontaktu. Każdy udzielający się w naszym imieniu adwokat, którego specjalizacją jest prawo cywilne, swoje obowiązki pełni w sposób rzetelny, uczciwy i fachowy. Nasi prawnicy odznaczają się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, zdobywaną przez lata wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwalają w sposób niezawodny, a zarazem jak najmniej trudny i przykry dla pokrzywdzonych, dochodzić ich praw. Cechą charakterystyczną naszego zespołu jest także bezkompromisowość.

Prawo cywilne w Krakowie – przede wszystkim indywidualne podejście

Kancelaria adwokacka Mirosław Pałucki swoje profesjonalne usługi świadczy zarówno dla mieszkańców całej Polski, jak i obywateli z zagranicy. Możemy pełnić także pełnomocnictwo z urzędu, jeżeli nasz klient wyrazi taką chęć i złoży odpowiednie pisma. Potrafimy w 100% zrozumieć i postawić się w sytuacji klienta, dzięki czemu z zapałem i pełnym zaangażowaniem możemy dla niego świadczyć nasze profesjonalne usługi. Wiemy też doskonale, że nie ma dwóch takich samych spraw, dlatego też przykuwamy dużą uwagę do indywidualnego podejścia do każdego klienta. Znalezienie efektywnego adwokata od prawa cywilnego w Krakowie, pomimo sporej różnorodności i konkurencji na rynku, nie jest łatwe. Nasza kancelaria dzięki wieloletniemu doświadczeniu może świadczyć swoje usługi z zakresu prawa cywilnego na najwyższym stopniu kompetencji i skuteczności.

 

Formularz kontaktowy

Show Comments