Specjalizacja

Specjalizacje członków naszego zespołu adwokatów z Krakowa

Kancelaria adwokacka – Mirosław Pałucki działa na krakowskim rynku już od kilkudziesięciu lat. Od momentu jej powstania w 1992 r. naszą kancelarię współtworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin prawa. Ich wiedza oraz doświadczenie okazują się szczególnie pomocne w momencie, gdy zgłaszające się do nas po pomoc osoby oczekują otrzymania fachowej pomocy z zakresu prawa: karnego, rodzinnego i spadkowego, pracy, spółek, własności intelektualnej, administracyjnego, a także odszkodowań i nieruchomości.

Ciągły rozwój naszej działalności sprawia, że klienci kancelarii stają przed szansą uzyskania wsparcia podczas spraw toczących się z ich udziałem, bardzo często niezbędnego do odniesienia sukcesu przed wymiarem sprawiedliwości, za który uznać należy orzeczenie sądu na ich korzyść. Aby do tego doszło, wcześniej należy dokonać szeregu różnego rodzaju czynności (przeglądu dokumentacji, przyjęcia właściwej strategii obrony czy uzyskania niezbitych dowodów), których przeprowadzaniem zajmują się członkowie zespołu kierowanego przez Mirosława Pałuckiego.

Usługi świadczone indywidualnym klientom

Adwokat z zakresu prawa cywilnego, gdy zostanie upoważniony do reprezentowania klienta w danej sprawie ma na celu uczynić wszystko co w jego mocy, by korzystająca z jego usług osoba czuła pełne wsparcie od początku do samego końca postępowania. Szczególnie potrzebują tego ofiary przestępstw oraz wypadków. Dlatego prawo cywilne jest obszarem, któremu poświęcamy szczególnie dużo uwagi. Dokładamy wszelkich starań, broniąc praw klientów prowadzonej przez nas kancelarii, biorąc udział również w sprawach z urzędu.

Dążymy do uzyskania należnych zobowiązań oraz wypłaty odszkodowań konkretnym podmiotom w wysokości będącej w stanie w pełni zlikwidować powstałe szkody. Do tej pory udało nam się tego dokonać wielokrotnie, występując w imieniu klientów przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym, organom Państwa czy spółkom. Na życzenie klientów dokonujemy analizy stanu prawnego ich nieruchomości oraz innych czynności. Kolejną, istotną specjalizacją poszczególnych członków naszego zespołu jest prawo rodzinne i spadkowe, dotyczące m.in. podziału majątkowego wspólnego, procesów rozwodowych i separacyjnych, a także postępowań o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

Obsługa prawna firm – Kraków

Kancelaria adwokacka – Mirosław Pałucki gwarantuje pełne zaangażowanie w działaniu na korzyść nie tylko indywidualnych jej klientów, ale także przedsiębiorców. Świadczona przez nas obsługa prawna firm w Krakowie pozwala im zyskać pewność, że funkcjonuje ona zgodnie z poszanowaniem wszelkich reguł ustalonych przez państwo. W przypadku jakichkolwiek komplikacji lub posądzenia o działanie wbrew nim, stajemy w obronie współpracujących z nami przedsiębiorstw dążąc do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, co do uczciwości ich postępowania i zapewnienia im możliwości zachowania wypracowanej latami, dobrej opinii. Znając doskonale zagadnienia z zakresu prawa pracy, spółek, własności intelektualnej czy administracyjnego, jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować również w sytuacji, kiedy to korzystająca z naszej pomocy firma uzna, że podjęte zostały działania na jej niekorzyść.

Show Comments